Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč vlastně vzniklo a jak k  tomu došlo?

  Skoro jednoduchá odpověď. Jsem velmi akční a sportovní typ, když jsem zjistila, že čekám své první miminko, tak jsem nezahálela a rozhlížela se po aktivitách vhodné pro těhotné. Začala jsem chodit na jógu a břišní tance. Slovo dalo slovo - tam se vyprávělo o těhotenství, přípravách na miminko, nastávajících starostech a  mimo to, také o cvičení a plavání pro kojence ( tedy od 4. měsíce).

  Pro mě to byl start k novým, doposud nepoznaným věcem a rozhodla se vše vyzkoušet. Zjistila jsem si vše potřebné a jakmile nastal 4. měsíc, kdy syn začal zvedat hlavičku a poznávat věci kolem sebe, vydala se za výše zmiňovanými aktivitami.

  Na cvičení jsem jezdila do Ruprechtic - centrum Beruška, (jezdili jsme 1x týdně dopoledne). Byla jsem nadšená, co se dá vše dělat s takovými mrňousky a navíc tam chodili lidičky se stejně starými dětmi. Moc se mi tam líbilo, jenže cvičení bylo neměnné a syn se začal po 3. měsících nudit, neboť veškeré cviky probíhali v leže  Odkaz na fotoalbum - kojenecké cvičení.

  Když se mi syn na 8. měsíci postavil, bylo cvičení neefektivní a skončili jsme. Hledala jsem nové aktivity - a nakonec se domluvila v Berušce, že založí cvičení už pro chodící děti. Po 2 návštěvách jsem bohužel zjistila, že cvičení je stejné  - jen upravené pro chodící a to byl impuls k založení vlastní aktivity.

 

Přemýšlela jsem a zbytek už si domyslíte, neboť výsledek je jasný